Document

אסופה מקומית

אפשר לומר שהאהבה שלנו ליצירה מקומית מובחרת גובלת באובססיה.

את מיטב הפריטים והיצירות של תל אביב הקוסמופוליטית ריכזנו במלון ובחדרים. החל מפורמולות טבעיות של בישום וטיפוח שנרקחו בתשומת לב יתרה ועד יינות הבוטיק בלובי שנבחרו בקפידה.

 

בית המלון ממוקם ברחוב לילינבלום, מראשוני הרחובות בעיר תל אביב. בסמוך אליו אפשר למצוא את בתי הקפה האלגנטיים, הבוטיקים האופנתיים והגלריות העכשוויות של שכונת נווה צדק הוותיקה והאקלקטית. מצדו השני

של המלון, במרחק של חצי דקה הליכה, ברים ומקומות הבילוי ושדרות רוטשילד הירוקות. אנחנו שואפים ליצור עבור האורחים שלנו חוויה נינוחה וזכירה ומפגישים אותם עם אסופה מקומית איכותית במלון ובחדרים. גם המלצות הקונסיירג׳ לא אקראיות וחושפות את האירועים וההתרחשויות שעוצבו במיוחד להנאת אנשי העיר הגלובלית.

אנשי הצוות

צוות המלון כולו החל מההנהלה ועד התחזוקה מכוונים לרף גבוה ולחוויית אירוח מלאה וממלאת. אנחנו משקיעים בחיפוש החומרים, העיצובים והמוצרים המדויקים ביותר ומזמינים אתכם להציץ למטה ולהכיר את השותפים שלנו.  

ערוגות

רוקחות טבעית

ערוגות הוא מותג בוטיק למוצרי טיפוח אורגניים. המוצרים הטבעיים נרקחים בעבודת יד ומכילים תמציות ושמנים אורגניים מצמחי בר וצמחי מרפא הגדלים בחווה משפחתית בנגב.

פורמולות הטיפוח שנרקחו באופן ייחודי למלון THE VERA נוצרו ברגישות ובהקפדה לאיכות ומכילים פירות משבעה זנים שונים בניחוח ומרקם מרעננים וחיוניים.

אוהד בנית

סטודיו אוהד בנית ממוקם בתל אביב ומשלב בצורה הדוקה אמנות ועיצוב. בנית יוצר ומפיק פרויקטים בטווח שבין קונספט למוצר, המתגבשים לעיצוב חלל. בית המלון THE VERA גאה לאצור יצירות בלעדיות, פריטי ריהוט ותאורה אקסקלוסיבית בכל חללי המלון, הלובי והחדרים.

תומר נחשון

סטודיו תומר נחשון מחבר עיצוב בינלאומי קלאסי עם נקודת מבט מקומית עכשווית, וחומרים מסורתיים עם שיטות וטכנולוגיות חדישות. חתימת האמן הייחודית הנראית בכיסאות ובהדומים, בשולחנות ובשידות שבמלון, יוצרת תחושה של עיצוב על-זמני מדויק ונח להפליא.

Telavivian

מגזין דיגיטלי ידוע של תל אביב הקוסמופוליטית, המציג את סצנות התרבות, האמנות והקולינריה של העיר ואת אנשיה. בשיתוף פעולה עם המגזין, יצר בית המלון, מגזין מודפס ששוקע בסיפורי האמנות, האופנה, האדריכלות, העיצוב, הקולינריה והמוסיקה של העיר. המגזין הייחודי

THE VERA Magazine By Telavivian

חוגג את התשוקה ואת סגנון החיים העשיר והכאוטי של היצירות והאנשים האוונגרדיים החיים בעיר.

אסף סולומון

האדריכל והמעצב הראשי של בית המלון THE VERA.

סולומון החל את הקריירה המקצועית שלו בניו-יורק וכיום חי ועובד בתל אביב.

המשרד שלו עוסק בפרויקטים ופתרון אתגרים במגוון תחומים שונים, בעיקר עבור מלונות. בעיצוב הייחודי של בית המלון THE VERA, סטנדרט איכות בלתי מתפשר הוביל אותו בתכנון ובביצוע.  

Meira Sitton

Telavivian is an online magazine featuring Tel Aviv’s art and culture. It is the voice of a roaring city that celebrates its rich and chaotic lifestyle and its lively and creative people. From art, fashion and music to architecture and culinary destinations, it is a space for you to learn more about Tel Aviv.  

מחזירים איכות לסביבה

.אנחנו דוגלים במחויבות לאיכות – גם לאיכות הסביבה

אנחנו גאים להיות בית המלון עם המודעות הסביבתית הגבוהה ביותר בישראל.

מרחב הפעילות שלנו בתחום הקיימות הוא מקיף:

אנו משתמשים בחומרים ממוחזרים, פועלים באחריות בנוגע לפלסטיק ולפסולת, משתמשים במוצרי טיפוח אורגניים, מזגנים ובידוד אקולוגי חוסכים בחשמל, ואנו מעודדים את הצוות לאמץ תרבות של קיימות ולהימנע מאשפה מזהמת.

יצירת קשר

3800 778 3 972+

hey@theverahotel.com

רח׳ לילינבלום 27, תל אביב